Följ oss på Instagram Följ oss på Mynewsdesk Följ oss på LinkedIn Följ oss på Facebook
MiM

Kontakt & organisation

Här är vi som ingår i styrelsen, aktiva medlemmar och MiMs verksamhetsansvarig. Med frivilliga krafter görs allt möjligt och alla medlemmar är välkomna att engagera sig för ett eller flera event. Kontakta främst verksamhetsansvarig för förfrågningar eller frågor kring medlemskap.

Foto: Fotograf Emma Ingolf, info@emmaingolf.se, www.emmaingolf.se


Notice: Undefined variable: alt in /storage/content/03/1100603/mim.m.se/public_html/wp-content/themes/mim/template/template-page-avatars.php on line 38

Monica Holmberg
Styrelseordförande
Kristensson Holmberg Skåne
monica.k.holmberg@gmail.com
0703-417844
LinkedIn Profil

Andrea Bodecker
Styrelseledamot
ASSA ABLOY Entrance Systems
andreabodecker@hotmail.com
0706-011483
LinkedIn Profil

Pär Lindmark
Styrelseledamot
Heimstaden AB
par.lindmark@heimstaden.com
0709-290743

Marie Nilsson
Styrelseledamot
UtvecklingsByrån
marie@utvecklingsbyran.com
0707-919998
LinkedIn Profil

Hanna Ortman
Styrelseledamot
Marknadsförare/kommunikatör
hanna@ortman.nu
0705-399731
LinkedIn Profil

 

Malin Sjöberg
Styrelseledamot
Räddningstjänsten Syd
malin.sjoberg@rsyd.se
046-540 49 51
LinkedIn Profil

 

Ulrica Fager
Styrelseledamot
KUL kommunikation
ulrica@kulkommunikation.com
0709-9219690
LinkedIn Profil

Emelie Andir
Styrelseledamot
Connect Sverige Region Syd
emelie.andir@gmail.com
0702-611223
LinkedIn Profil

 

Paul Borgelin
Styrelseledamot
Connect Marketing AB
borgelin@me.com
0705-119615
LinkedIn Profil

Anna-Karin Nilsson
Aktiv Medlem
annakarinpn@gmail.com
0733-600631
LinkedIn Profil

Sara-Frida Petersson
Aktiv Medlem
Dreamcatcher Upplevelsedesign
sarafrida@dreamcatcherevent.se
0733-311246
LinkedIn Profil

 

Niklas Af Malmborg
Aktiv Medlem
niklas@afmalmborg.se
0708-324446
LinkedIn Profil

Johanna Holmgren
Aktiv Medlem
Kentima AB
j.holmgren@hotmail.com
0707-837651
LinkedIn Profil

Helena Pieslinger
Aktiv Medlem
helena.pieslinger@gmail.com
0723-686677
LinkedIn Profil